5X boeken voor deze zomer

Nu het kwik weer een beetje gedaald is naar level ‘dragelijk’ is het tijd om de Boekhopper lijst van boeken voor deze zomer samen te stellen. Vijf top boeken die zeker niet mogen ontbreken in je strandtas. 

Mijn niet zo perfecte leven – Sophie Kinsella – €19,99
Nou is alles van Sophie Kinsella eigenlijk perfect om te lezen op het strand, maar dit boek is echt de topper van deze zomer.

“Katie Brenner heeft er genoeg van om een ‘nobody’ te zijn. Daarom gaat ze werken bij een trendy reclamebureau in Londen. Haar baas Demeter is een helse verschrikking, maar daar kan Katie wel tegen. Tot ze totaal onverwacht wordt ontslagen. Met al haar dromen in duigen gaat ze noodgedwongen terug naar het platteland van Somerset, waar haar vader een luxe biocamping is begonnen. Die wordt een geweldig succes. En wie is een van de eerste bezoekers? Katie zweert wraak.”

Opstaan – Jackie van Laren – €15,00
Door dit boek wil je meteen zelf op vakantie. Een must-read voor deze zomer!

“Anne Millers hart is gebroken. Na een stormachtig jaar met haar grote liefde, de wereldberoemde rockster Rory Maquary, is hun relatie gestrand. Nadat ze uitgehuild was, heeft ze zich herpakt en nu leidt ze een rustig, teruggetrokken leven op St. Mary’s, het hoofdeiland van de Britse Scilly-eilanden, waar ze samen met een vriendin een restaurantje runt en Rory probeert te vergeten.
Rory wil Anne helemaal niet vergeten. Hij snapt nog altijd niet waarom het misging, en wil niets liever dan haar vinden en het goedmaken. Maar Anne heeft alle contact met hem voorgoed verbroken en wil niet gevonden worden. Met de moed der wanhoop probeert Rory er dan maar samen met zijn zoontje het beste van te maken. Tot Rory de flamboyante tv-kok Woz leert kennen, met wie hij dikke maatjes wordt. Woz nodigt hem uit om een keer langs te komen op zijn nieuwste kooklocatie, een restaurantje van twee vrouwen op St. Mary’s. Een klein reisje met onverwacht grote gevolgen…”

Een man om op te (vr)eten – Petra Hülsmann – €17,99

Voor fans van Sophie Kinsella en Lindsey Kelk is dit het ultieme boek voor de zomer. Maak kennis met de geweldige schrijfstijl van Petra Hülsmann!

“Voor haar is liefde zwijmelmuziek en geurkaarsen, voor hem is het deathmetal en een zwijnenstal.

Een paar dingen zijn voor Isabelle absoluut heilig: haar lievelingssoap op tv, haar werk in de bloemenwinkel en haar dagelijkse kom soep in het verlopen restaurant aan de overkant. Hoezo controlfreak? Ze kan gewoon niet tegen verrassingen! Dan wordt ‘haar’ restaurant overgenomen door de hippe kok Jens, die weigert om haar vaste lievelingssoep te maken. Helaas blijkt zijn chocoladetoetje onweerstaanbaar. En voor ze het weet, staat haar geordende leventje op z’n kop!

Terwijl ze krampachtig probeert om de vaste orde te herstellen, blijkt haar hart intussen al heel andere plannen te hebben…”

Winter (the lunar chronicles) – Marissa Meyer – €19,50

Heel boekenbloggersland heeft het al weken over dit boek. Hoewel de titel niet heel erg zomerig overkomt wordt dit de hit van de zomer op het gebied van YA!

“Prinses Winter wordt door de bewoners van Luna bewonderd om haar elegantie en vriendelijkheid, en ondanks de littekens op haar gezicht wordt er gefluisterd dat ze nog mooier is dan haar stiefmoeder, koningin Levana. Winter haat haar stiefmoeder, en weet dat Levana haar grote liefde nooit zal goedkeuren. Jacin is namelijk Winters beste vriend, maar ook een paleiswacht.  Winter is echter niet zo zwak als Levana denkt. Samen met Cinder en haar bondgenoten, heeft Winter de macht om een revolutie te ontketenen en een oorlog die al veel te lang bezig is te beëindigen.

Lukt het Cinder, Scarlet, Cress en Winter om koningin Levana te verslaan? Dit is het spectaculaire einde van de Lunar Chronicles-serie.”

Ik zie je op het strand – Jill Mansell – €19,99

Met zo’n titel mag je natuurlijk niet ontbreken in de zomerlijst van Boekhopper. Jill Mansell schreef weer een op en top zomerverhaal.

“Clemency is niet op zoek naar de liefde als ze Sam ontmoet in het vliegtuig. Maar aan het eind van de vlucht hebben ze een echte klik. Dit voelt als iets heel speciaals… maar hij verdwijnt helaas uit haar leven.
Drie jaar later woont Clem weer in haar geboortedorp in Cornwall. Als haar stiefzus Belle uit Londen overkomt, verwaander dan ooit nu ze de perfecte man heeft gevonden, is Clem blij voor haar, echt waar… tot ze ontdekt wie Belles perfecte man is: Sam!”

Welk boek moet er volgens jou ook op de Boekhopper zomerlijst? Laat het weten bij de reacties!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.